SK | CZ | PL
Slide 1 Slide 2 Slide 3

Ubytovanie

Ubytovanie  v penzióne u Michala pod Roháčmi

Čerstvý vzduch, čisté horské pramene a potôčik tečúci pri penzióne, vôňa zelenej trávy či schnúceho sena, množstvo lesných plodov, plné košíky hríbov, turistika v prekrásnej prírode horstva Roháčov a milí pracovití ľudia.
V zime zase neskutočné možnosti bežeckého a zjazdového lyžovania, sánkovania, či jazda na saniach.
Aj takto možno charakterizovať pobyt v našom penzióne u Michala a v chatke pod Roháčmi v Zuberci. V penzióne poskytujeme ubytovanie v útulných 2 a 3 lôžkových izbách a v 2 rodinných apartmánoch. Kapacita nášho zariadenia je 36 stálych lôžok s možnosťou 10 prísteliek.
Každá izba má svoju kúpeľňu s wc,  chladničku a Wi-Fi pripojenie. Polovica izieb má svoj vlastný balkón. Príjemné chvíle môžu hostia prežiť pri kávičke, či chutnom jedle v štýlovej oravskej jedálni s otvoreným krbom a salónikom, pri harmonike s majiteľom penziónu alebo ľudovej hudbe, ktorú vieme v prípade záujmu zabezpečiť.

Ubytovanie v chatke u Michala pod Roháčmi v Zuberci

Máme pre vás pripravené aj veľmi pekné ubytovanie pre rodiny alebo kolektívy do 10 osôb. Chatka je vzdialená 50 m od objektu penziónu a pre hostí sú pripravené 1×2 a 2×3 lôžkové izby s prístelkami, 2x kúpeľňa s WC, spoločenská miestnosť s krbom, plne vybavená kuchynka /keramický sporák, chladnička, teplovzdušná rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, príbory, nádoby na podávanie stravy a varenie/, vlastné parkovisko.
Hostia ubytovaní v chatke môžu využívať všetky bezplatné služby penziónu u Michala, resp. platené služby s výraznou zľavou.

Ubytovanie v penzióne u Michala v Zuberci

Náš penzión leží priamo v malebnej roháčskej dedine Zuberec, v tichej časti blízko centra.
Izby sú s vlastným sociálnym vybavením  a rýchlovarnou kanvicou, internetom. Väčšia časť izieb má aj chladničku a balkón.
Jedáleň je ladená v ľudovom štýle. V penzióne si môžete zahrať biliard, stolný tenis, v posilňovni si môžete otestovať vašu pevnú vôľu.
Hostia ubytovaní v penzióne u Michala v Zuberci  môžu využívať všetky bezplatné služby penziónu u Michala pod Roháčmi, resp. platené služby s 50 %  zľavou.

Vybavenie

Väčšina izieb má balkón, každá má vlastné sociálne zariadenie. Všetky izby sú vybavené rýchlovarnou kanvicou a chladničkou, internetom. V penzióne je aj jedna izba s vlastným krbom.

Aby sme predišli prípadným nedorozumeniam, pri Vašej objednávke uveďte, prosím, všetky požiadavky a priania, ktoré máte na nás počas Vášho pobytu.